Anlaşma Problemi

Tbusratoptas

Arkadaşlar van kedim var 2 tane ilk kedim (1.5) 2. Kedim (3.5) yasında ılk kedim de 2. De asırı uysal soz dinliyor egıtımlıler ama bır arada asla yapamaıyorlar 2. Ayına geldık hala bır sevgı bıle yok su ıcerken arada bır bırlerınınısırıyor yenıngelen kedım ilk kedimi dövüyor sureklı kendı kedımde o boşta duruyorsa oda ona saldırmaya başladı artık ne yapacagımı bılmıyorum sureklı kavga edıyorlar kıhlamalar tıslamalar bogazlarının ordan süekli ısırmalar saldırılarda ne yapmam lazım yardım edın

4 CEVAP

aleyn

bizim evden bi tane daha.. cevapları ben de merakla bekliyorum..

VASVIYE

DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE BİRŞEY YAŞAMADIM AMA BİRAZ DAHA BEKLEMELİSİN BENCE ONLARI AYNI ORTAMDA BULUNDURMALISIN İKİSİNİ AYNI ANDA OYNATMAK AYNI YERDE YATIRMAK BELKİ BİRAZ ANLAŞMALARINA YARDIMCI OLUR

dollfacepersian

Bizde de durum iyiden kötüye gitti maalesef, şu ürünü kullanmayı düşünüyorum bu yüzden http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=10
Size de tavsiye ederim iki kediniz için, umarım düzelir bu durum

Tbusratoptas

2 aydır ypmadıgım kalmadı ıkısıde asırı korkak duygusal oyuncu oyun aletımız var kedim cok sever bırlıkteyken asla oynamıyor oda oyle bırı kıpırdadımı dıken dıken oluyorlar ya o önce davranıp kovalıcak ya o o şekilde normalde 2 ay da duzelir derler bızde zerre yok :((