Konserve Mama Nasıl Saklanır?

VASVIYE

KAPAĞI AÇILMIŞ KONSERVE MAMAYI NASIL SAKLAYABİLİRİM ÜZERİNİ STREÇ FİLM İLE KAPATMAK YETERLİMİ

7 CEVAP

aleyn

kapağı açılmamış olanları oda sıcaklıgında tutuyorum petshoplarda da öyle satılıyor çünkü sktye kadar bozulmaz diye düşünüyorum açılmışsa ben de cam kap ya da küçük tupper da 2 gün kadar buzdolabına koyuyorum. hemen tüketmeyeceksek de aynı şekilde dondurucuya koyuyorum kalanı.

Muzeyyennb

Buzdolabinda saklayin yoksa bu sıcak havada bozulur.Streçle kapatip buzdolabina koyabilirsiniz

Gul36

Kapağı açılmış mamayı cam kavanoza koyup en fazla 2 gün o şekilde bırakıyorum. Açılmamış olanları da buzdolabında saklıyorum. Schesir'in ithalatçısı Anadolu Pet'in veterineriyle yaptığım görüşmede buzdolabına koyabilecegimi söylemişlerdi.

titrekpasa

buzdolabına ağzına uygun bi kahve tabağı koyup kapatın ama dolapta da 3 günden fazla tutmayın...

Ben önce streçleyip sonra peceteleyip dolaba koyuyorum

Castielthecat

Kapağı açılmamış olanlar peki? Nerede saklıyorsunuz?

VASVIYE

ben buzdolabına koymadığım için bozuldu asıl sorum buzdolabına koyulur muydu aslında
*