Kısırlaştırma Sonrası ??

DidemCan

Haziran'ın 20sinde Şila'yı kısırlaştırdık (1yaşını geçmişti) ağustos ayında falan göğüs kısımları sarkmaya başladı sanki ve yatınca da memeleri şişer gibi oluyor ve baya beşirginleşiyor. Normal mi anlayamadım pek ?

6 CEVAP

Sutunannesi

Fazla yağdan olabiliyor :) bizim koca kızında bebekliğinden beri karın sarkıyor hemde artık yerlerde röntgen sonucu yağ demişti veterinerimiz zaten elleyince yumuşacık. Bizimkinizde meme uçlsrı pembe gibi bazıları değil normal olduğunu düşünüyorum ama yine de içiniz rahat etsin diye veterinerinizi arayıp sorabilirsiniz ben genelde mesaj atıyorum

DidemCan

Teşekkür ederim ♡

Atll

Bence de bir veterinere götürün, bizim kedimizde kısırlaştırma ameliyatı sonrasındaki zamanlarda pek böyle şeylere rastlamamıştık.

Benim oğlumunda karnında sarkma var, dişi olan kısır kedimizdede vardı o biraz kilo aldı sarkma da azaldı. Bence normal.

onurtemiz

Sizin kediniz hiç bir yerlere tuvaletini yaptı mı kokusunu falan bıraktı mı kısırlaştırılana kadar ?

DidemCan

@onurtemiz hayır yapmadı