Engellı 45 Gunluk Bebegımıze Acıl Yuva !

Yaseminy

Ilan açtım , yardımcı olabilecek olanlar ulaşsın .

21 CEVAP

Yaseminy

Kedinin tedavisini yaptırıyorum zaten ilanı okursanız bütün bilgileri yazıyor . Gözü patlamış kan çanağı halde sahiplendirecek kadar canı değilim.

DEMET92

ilanı nasıl açtınız. ben baktım bulamadım. facebook üzeriinden paylaşıp yardımcı olayım dedim

DEMET92

site açılmıyor yani link sanırım bu açılmıyor

Yaseminy

Ilanim güncel lütfen bakabilecek olanlar bana ulaşsın .

Yaseminy

Bende bir hasta 4 kedi var yerim yok defalarca söylememe rağmen kimse umursamadı , kediyi klinikte aldım bahçeye bıraktım sırf gözü yok diye cins değil diye ilgilenmediginiz için bunu yapmak zorunda kaldım. Çok boktan bir platformmus burası .

Zynpkck

Klinikten niye alıyosunuz madem bahceye bırakacaksanız bu büyük bi vebal sorumluluk herkes bu sorumluluğu kaldıramayabilir önce şu uslubunuzu düzeltmenizi tavsiye ederim yeteri kadar ilan açsaydınız emin olun sahiplenen olurdu . Çok boktansa girmeyin madem işiniz ne burda