Engellı 45 Gunluk Bebegımıze Acıl Yuva !

Yaseminy

Ilan açtım , yardımcı olabilecek olanlar ulaşsın .

21 CEVAP

deniz_berkan

sosyopet- haytap gibi sitelere acil yuva ilanı veriniz burada hızlı bir yayılma olmayabilir .

Tugbasultan

Almak isterdim fakat sabit yaşamıyorum bir orda bir burda. Öğrenciyim. Fakat paylaşım konusunda yardımcı olabilirim. İnşallah çabucak yuva bulunur, engellicanlaraöncelik diye sayfa var instagram da da yayılmasını sağlayalım ki yuva bulunsun.

Yaseminy

Her yere ilan koydum neden gözü olmayan kediyi kimse istemiyor anlamıyorum. Onun sevgiye ihtiyacı yok mu ? Neden ayrım yapıyorsunuz bu hayvanlara , yerim olsa zaten sahip aramam bütün masraflarını odemisim buna rağmen istenmiyor koskoca sitede bir kişi ne facebookta ne instagram da . Ancak duyar kasiyosunuz bakmaya gelince kimse de ses yok.

Ada-poncik

Ben almayı çok isterim ancak evde başka bir kedi var

Ada-poncik

Ben almayı çok isterim ancak evde başka bir kedi var

Tikih

Allabillirsiniz aslında:)) benim iki kedi oldu salep sokaktan

Ada-poncik

Sizin için sorun olmaz ise ben de her yerde ilanı paylaşıcam

Yaseminy

Kimse yok mu ilanım güncel .

Yaseminy

75 kişi bakmış bence bu da gayet iyi sayı ama maalesef kimse gözü olmayan bir kediyi istemiyor orada da ilanlarim var 5 gündür bir kişi aramadı .

guineapigela

Veterinere goturdunuz mu acaba durumu kotu gibi sahipelndirmeden once bir goturun ciddi olabilir (umarim yuva bulur hemen)

guineapigela

Heemn gitmelisin enfeksiyon kapabilir gozu

Dmldsl123

önce kediyi veterinere götürün onun gözüne baksınlar bide onun anne sütüne ihtiyacı var belki veterinerin bildiği anne kedi vardır

Dmldsl123

ben alamam ailem 1 kediden başka kedi istemiyor

KediSORUN

Keşke İstanbulda olsam İstanbula gidip alamam da çok acıdım hayvana