Köpeğimin Cinsinden Emin Değilim

vefa62

köpeğim 3.5 aylık 2.400kg 23-24 cm pomeranian ile spitz kırması dediler emin değilim büyüyünce ne kadar olur anlayan varmı

13 CEVAP

semakulan

bence japon spitz

izzy

Dedikleri gibi ikisinin kırması
Yanlış bilgi vermek istemiyorum orta ırk olur sanırım

Sevookcu

Benim köpeğim pameryan spitz 6 aylık 1.400 gram en fazla 2 kılo olurmus

canakavi

Öncelikle çok sevimliymiş :) iki cinste fazla büyümüyor merak etme

Bendede hemen hemen aynısından var.ismi tarçın ve rengide bal köpüğü gibi bişey neymiş cinsi biz pomeranian diye aldık hediye geldi gerçi :)

KediliBaba

dikkatinizi çeken bir şey yokmu 3.5 aylık ve bir pomeranyanın olması gerektiği kadar şuan ki daha büyüyecek bence bu işte bir bit yeniği var(yaniş birileri bit yemiş :))

KediliBaba

sanki bu baya büyüyecek gibi...

KediliBaba

daha büyük olmasın?

KediliBaba

ya 3.5 aylık degil ya pomeranyan degil.

kedilianne

büyük olacak gibi

Ayse_naz_G

biraz daha büyür gibi duruyor :)

minnoskoss_123

Arkadaşlar soru 2015’te sorulmuş:d Dikkat:D

FulyaC

Olsa olsa en fazla 10 kilo olur.boyuda 40 cmi geçmez.