Kedi Ve Kuş Nasıl Anlaşır ?

melikealgin

Kedim şu an 1 buçuk aylık.Evde 3 yaşında muhabbet kuşum var.Kedimin ileride zarar vermemesi icin nasıl bi yol izlemeliyim ? Tecrubeli kişiler yazabilir mi ?

6 CEVAP

Bende var sorun olmuyor küçükken alıştığı için yabancılamıyor

lodos6

Bi sorun olmuyor 2 tane muhabbet kuşumuz var birlikte yaş mama yiyorlar

Zynpkck

Benim kedim bombay ve tam bir avcı ona hayırı öğretmelisiniz benimde iki tane kuşum var ilk geldiği zaman iki defa devirdi kafesi su ata ata hayır diye diye alıştırdım şimdi yüzüne bile bakmıyo kuşların en önemlisi hayırı öğretmek daha ufak alışacaktır :)

melikealgin

Benimki daha şimdiden hayvan uçunca bakıyo yerdeyken ona pusu kurmaya çalışıyo.15 gündür aynı evdeler hala alışamadı :/

melikealgin

Ikinizin de kedisi british.Bu ırkın avlanma içgüdüsü yok zaten bu yüzden olabilir

melikealgin

Çok sağolun.Benimki de cok iyi bi avcı şu an küçük kafese gidemiyo.Ama buyucek :) Sizin dediginizi yapicam