Isırma Sorunu

Sedef2626

2aylik kopegim yanins gttigimde pacalarimi isiriyor ellerimi isiriyor her duygusunu isirarak yapiyor nasil vazgecirebilirim

4 CEVAP

kedici

Henüz 2 aylık bir bebek o dişleri çıkarken kaşınıyor o nedenle ısırıyor olabilir ::):) Ona dişlerini kaşıyabileceği oyuncak verin ve hayır komutunu öğretin ısırmaya kalktığında oyuncağı verin biraz büyüdükten sonra vazgeçecektir

Sedef2626

Oyuncaklarida var hayirda diyorum ama genede yapiyor bkalm hayirlisi

Veranifer

Cok normal bizim kide iki aylikken cok yapardi simdi 4.5 aylik disler cikiyor o gunleri ariyoruz :) elinizi isirmaya calistiginda oyuncaklara yoneltin ama kesinlikle geri kacmayin pacanizimi isirdi geri cekilmeyin aksine ustune yuruyun elinizi isirdiginda cekmeyin agzina dogru itekleyin kopeklerde alfalik icgudusu oldugundan sizi bastirmak isteyeceklerdir bu sebepten geri cekilmeyin geri cekilirseniz daha cok saldirirlar mesela bizim kucuk kardesim cok cekiyor cadidan

Sedef2626

Tessekkur ederim :)