Köpek İçin Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Mama Önerisi Olan Varmı

Ygmrsn

Coccer kırması bir köpek buldum sokakta uyuz olmuştu şimdi 7 aydır bende hala tedavi görüyor maddi açıdan sıkıntılıyım ama iyide beslenmesini istiyorum mama önerisinde bulunulursa çok memnun olurum teşekkürler

5 CEVAP

onurtemiz

Matisse bakınız
Fiyat olarak biraz daha fazla verip ND düşük tahıllı seçebilirsiniz

Royal canın

Ygmrsn

ND tahılsız mama çok sevdi amaben günlük vermem gereken ölçüyü bilemiyorum çok teşekkür ederim ayrıca cvp lar için

Feronia

Acana Classics serisini fiyat/performans konusunda tek geçerim. Günlük miktarı mamanızın pakedinde veya internet sitesinde bulabileceğiniz besleme tablosuna göre ayarlayabilirsiniz.