Kedim Halsiz

kedim dün iki kez kustu.
ilkinde yediği kuru mamayı, ikincisinde ise yediği kedi otunu kustu.
veterinere götürdük, mide koruyucu yaptı.
birkaç gündür de sesi kısık.
hareket ediyor ve az da olsa yemek yiyor ama sürekli uyku halinde. sebebi ne olabilir, ne yapmalıyım?

2 CEVAP

gofretx

Hasta olunca herkes dinlenir o da hasta olmuş ve dinlenmesi gerek . Kullandığınız mamanın son kullanma tarihine iyi bakın tarih geçmişse ondan kusmuş olabilir . Ayrıca kediniz iç parazit ilacı aldimı son 2 gün içerisinde . O aşılar sayesinde de kusuyorlar .

Berraurhan07

Klimalı ortamda bulunduayın onunda etkisi olur