Çalışıyorum Köpeğimi Nasıl Eğiticem.

kedilerim2018

merhaba arkadaşlar.ben iki gün önce bir cocker sahiplendim .yanlız yaşıyorum .çalışıyorum.yavru köpeğimin eğitimini nasıl verebilirim.ağlıyor ve tuvaletini heryere yapıyor.bana yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

dollfacepersian

Bu şekilde bir hayatınız varsa köpek sahiplenmemeniz en iyisi olurdu açıkçası.. Çünkü yavru köpekler aşırı derecede zaman, ilgi isterler. Size yardımcı olması için Kral Köpek Ailesi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim
İletişim bilgileri http://www.kralailesi.com/iletisim/

Elifmuzeyyen

Size şöyle söylüyüm 3-4 aylıkken sokakta buldugumuz suan 5 yaşında olan köpeğimiz hala babam yanindan ayrilirken agliyor o yokken havliyor vs vs yani bu duygusal bir bag ile alakali biraz da. Tuvalet eğitimine gelince basarabilirsiniz biraz zaman vermeniz gerekir yavru oldugu icin. Tuvaletini yaptiginda gazete kagidi serip veya kumuna koyup ayni yere yapmasını sağlayabilirsiniz

kedilerim2018

çok teşekkür ederim arkadaşlar.ağlaması baya azaldı.tuvalet sorunumuz var onuda zamanla aşarız işallah daha çok küçük.allah ona zeka bana sabır versin :)

kedilerim2018

teşekkürle.bugün ağlaması azaldı .gece yanında beni gördüğü için hiç ağlamadı .gün içersindede ağlamamış .gün içersinde ablamım kızı ve oğlu gidip bakmışlar .sanki daha sakin .sadece ben evden çıkınca biraz ağlıyor

Sahiplendirmeyın sızınle bır bag kurmuş anlıycanız eve geldığiniz zaman bolca ilgilenin oksayin bir sure sonra alısacakdıır dert etmeyın

kedilerim2018

asla sahiplendirmeyi veya başkasına vermeyi düşünmüyorum .pes etmek yok.ben yokken alanını kısıtlıyorum her yerde dolaşmasına izin vermiyorum .evde halıları kaldırdım .eve gidince bütün evi dolaşmasına izin veriyorum.ayrıca 3kedim var iki kedimle çok güzel oynuyorlar fakat birtanesi çok korkuyor .onuda zamanla aşıcaz işallah :) biraz zor kediye hiç benzemiyor ama aldığım için pişman değilim .