Kedim Evden Kaçmaya Çalışıyor.

oguzden

4 aylık dişi kedim var yanına erkek bir kedi aldım tek başına canı sıkılır diye düşünmüştüm. Kedim eskiden bana kendini sevdirmek için gelirdi, sürekli yanımda
dolaşırdı ikinci kedimi alınca benden soğudu sanki evden kaçmaya çalışıyor ve artık sadece uyanınca kendini sevdirmeye geliyor onun dışında kucağıma bile alamıyorum artık. Sizce nedeni ne olabilir?

4 CEVAP

Erkek kediniz kaç aylık

oguzden

3 aylık

Peki ne zamandır beraberler ve ne zaman kaçmaya çalişti

oguzden

bir aydır beraberler gayette iyi anlaşıyorlar. ilk baştan beri her kapı açılışında evden çıkmaya çalışırdı ancak merakındandır diye düşünüyordum ancak son seferler ciddi ciddi ardına bakmadan sanki beni tanımıyormuşcasına koşarak uzaklaşma başladığında ben de endişelenmeye başladım