Merhaba İran Persian Kedim İçin

ugurorkide

Merhaba İran Persian Erkek Kedim İçin daha 8 Aylık bana önerebileceğiniz kuru mama varsa yaş mama bu konuda sevgili can dostları bilgilerinizi bekliyorum hepinize sonsuz teşekkür ederim

5 CEVAP

dollfacepersian

Kuru mama olarak başta Now Fresh sonra Naturea, N&D, Go ! İran kedileri için Türkiye'deki en uygun mamalar bence. Uygun fiyatlı olarak ise Profine, Matisse, Brit Care olabilir diye düşünüyorum.
Yaş mama olarak Schesir, Naturea,Brit Care, Animonda Carny ,Sapphere, Gimcat kaliteli güzel yaş mamalar

dollfacepersian

@ugurorkide

Bende İran kedisi sahibiyim, başta Now Fresh önermemin nedeni dediğiniz gibi küçük taneli mamaları daha rahat yemeleri, Now benim 3 yılda denediğim birçok mama arasında en küçük taneli mama. Hem yetişkin hem yavru kedi mamalarında taneleri çok küçük ve oğlumun en rahat tükettiği mama now fresh oldu bu yüzden. Küçük taneli olması dışında kaliteli tahilsiz fakat ağır bir mama değil. Bütçeniz yetiyorsa kesinlikle now fresh tercih etmenizi tavsiye ederim.

Yaş mama olarak Gimcat sevmediyse diğer yazdığım markaları denemenizi tavsiye ederim. Benim oğlum özellikle schesir i çok severek yiyor

ugurorkide

ben proplan veriyorum yavru kedi maması tavuklu biraz da çene yapılarından dolayı ufak mamayı daha rahat yiyorlarmış kendisi de rahat yiyor yaş mama verdim bugün gimcat hiç bakmadı bile onun için doğru olan mamayı vermek istiyorum

ugurorkide

muhakkak alıcam bana varsa tam simini yada bu sitede varsa kullandığınız mamanın linkini yazarmısınız neyli olduğu tavuklu somonlu etli gibi çok teşekkür ederim yaş mamaya gelince ondan da ilkin bir tane alıp denerim

dollfacepersian

@ugurorkide

Maalesef bu sitede yok, bulduğum link bu https://urun.************.com/evcil-hayvan/petcurean-now-kitten-tahilsiz-yavru-kedi-mamasi-1-8-kg-364693743?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearchPLA2322510872232400892758375859247*%7btype%7d364693743pla-374125613709&gclid=Cj0KCQjw45_bBRD_ARIsAJ6wUXTh7WJqLCqNyxmlxlYhR8x_NKhsjo5zY3Jmr8qDLZeoVwsCnhjQcuEaAtbLEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
Bu da diğer link https://www.*************.com/petcurean-now-fresh-tahilsiz-hindi-ve-ordekli-yavru-kedi-mamasi-1-8-kg-u-24744

Anladığım kadarıyla stok sonu ürünleri bitiyorlar, inşallah yenileri çabucak gelir. Mamanin Türkiye deki tüm çeşitleri 3 etli hindii ördek ve somonlu. Tavuk gibi özellikle İran gibi alerjik bünyeli olabilen et içermiyor ve alerjen tahıllar da yok. Ben denemek için Türkiye distribütöru ile iletişime geçmiştim, tester paketi yolladılar iki tane. İkisini silip süpürdü oğlum, şuan başka bur bir marka kullanıyorum maddi durumum dolayısıyla. İnşallah now fresh e geçmek istiyorum. Bence sizde öncellikle tester isteyin şuradan http://www.anadolupet.com.tr/

Now Fresh 'in üretici firması Petcurean olduğu için distribütörunde ve pet alış veriş sitelerinde bu isimle geçiyor. Umarım kediniz severek yer:)