Kısırlaştırılmış Kedim Pro Plan Derma Plus Somonlu Tüy Yumağı Önleyici Kedi Maması Yiyebilir Mi?

00ozlm00

İki tane erkek kısırlaştırılmış kedim var ikiside 1 yaşında. Bu aralar mevsim geçişleri dışındada çok fazla tüy dökmeye başladılar.Bu sitedeki birçok yorumda gördüğüm üzere Pro Plan Derma Plus Somonlu Tüy Yumağı Önleyici Kedi Maması tüy dökülmesini de engellediğini söylüyorlar. Bende denemek isterim fakat kedilerimin başına birşey gelmesini istemem çarşamba günü veterinerimizede soracağım... Kullanıcılardan da yorum almak isterim

4 CEVAP

beautifulcat

zannetmiyorum ama yine de veterinerinize danışın, kısırlaştırılmış mamalar uzun vadede kilo artışını engeller, geçiş dönemlerinde kullanmanız bir sıkıntı oluşturmaz zannımca

aleyn

araştırmanız için bi alternatif olarak öneriyorum sadece bu mamayı kullanmadım ama petcurean go sensitive shine tahılsız somonlu mama kullanıyorum kısır kedi maması değil ama değerleri kısır bi kedi için de gayet uygun ve bu mamaya geçtiğimden beri tüy dökülmesinde çok çok azalma yaşadık. dişi kısır 2 kedim var.

onurtemiz

Balıklı mama kullanın evet ama ND seçin direk. ND kaliteli mama grubunda yer alır ve diğerlerine göre daha ekonomiktir. Kafanızı çok mama konusuyla meşgul ederseniz işin içinden çıkamazsınız ve sıkılırsınız. Direk Nd çeşitlerini deneyin alın her zaman yedirebilirisiniz

00ozlm00

@onurtemiz
siz yazdıktan bir kaç gün sonra n&d ye geçtik kedilerim bayıldı.