Köpeğimin Cinsi Ne Olabilir?

Elifmuzeyyen

Anket

Sibirya kurdu kirmasi
(0 oy)
Husky kirmasi
(3 oy)
Baska bir cins
(6 oy)
Toplam (9 oy)

3-4 aylikken sokakta buldugumuz kopegimiz bidişin hala cinsini irkini bilemiyorum minnosum 5 yaşına geldi tabiki ırkına cinsine gore onu daha cok ya da daha az sevecek birakacak degilim ama insanlar sorunca bilmiyorum demek biraz sacma geliyor bilen varsa yorumlarinizi bekliyoruz

4 CEVAP

KediSORUN

Rus finosu kırması gibi duruyor

TheDogImsi

ilk fotorafta akbaşa benzettim ama kulaklari dikmiş ama husky kirmasi olabilir

Elifmuzeyyen

Evet cidden akbaşa benziyormuş. Husky kirmasi veterinerin dedigine gore olabilir

TheDogImsi

belki husky akbaş kırmasıdır