Kedimin Ağzı Çok Kötü Kokuyor

gofretx

Kedim bize geleli daha 2 ay falan oldu . Adı gofret ,erkek , cinsi tekir , 3 veya 4 aylık . Daha onceden kanlı kabız olayını yaşadı . Birde ishal olup kustu . Bunların sebeplerini belirleyip düzelmesi için uğraştık ve normal haline geldi . Ama ağzı cidden yemek yemediği hâlde çok kötü kokuyor . Kedilerde ağız kokusu sanırsam normal değilmiş . Neden kokuyor ? Ne yapmalıyız ? Daha 1 ay oldu iç dış parazit aşısını yaptıralı . Ondan sonra korkmaya başladı sanırsam veya biraz daha sonra başladı ama ilk aldığınızda yoktu

1 CEVAP

goknur

Bunun bircok nedeni olabilir bana gore baslica neden dis eti rahatsizligi olabilir minikte. Bir veterinere danisin derim.