Kopeklerde Yanak Sisligini Neden Olur?

dionyst

Noora'yi yemek yerken arı soktu iğnesini çıkarıp buzlu bezle şişkinligini indirdik.Ama tekrarladı ve şişlik büyüdü başka bir sorun olabilir mi?

4 CEVAP

Anonymus813797

Başka bir dorun olduğunu sanmıyorum. Arı sokması köpeklerde insanlardan daha çok tepki veriyor. Benim köpeğimin de patisini sokmuştu. Köpeğin alerjisi falan vadır belki. Benim köpeğim 2 gün içinde atlattı. Umarım iyileşir. Siz yine de bir veteriner düşünebilirsiniz.

Elifmuzeyyen

Ari sokmalarinda yanakta özellikle cok dikkat etmeniz lazimm şişlik diyince ari sokmus olabilir mi yazacaktim ki demissiniz veterinere mutlaka gidin dili şişip bogazini tikayabilir tam olarak neresini soktugunu anlamamis olabilirsiniz

dionyst

Çok teşekkür ederim

Elifmuzeyyen

Nooranin ne güzel gözleri varmış hain ari uzak dur patili dostlarimizdan :') bizimki de arilari hic sevmiyor isirmaya calisiyor hatta iki uc kere agizla sikistirip atıyor yere tam kacacakken tekrar aliyor oldurmesini istemedigim icin ne kadar kizsam da ari da bi canli ondan kurtarmaya calisiyorum saka bir yana ihmal etmeyin bence cok gecmis olsun