Yavru Kediye Konserve?

LoveAnimals

Merhabalar ben konserve yetişkin kedi maması almışım (ben yavru aldığımı zannediyordum)acaba kedime ondan versem birşey olur mu? (Kedim 2 aylık)

5 CEVAP

Gul36

Aldığınız yerle görüşüp değişim yapmayı deneyebilirsiniz. Ya da mamaya biraz su katıp ezerek verebilirsiniz. Sürekli vermediğiniz sürece sorun olmaz. Yavru kedi mamalarının tek farkı biraz daha kalorili, besleyici ve vitaminli olması. Ama içinize sinmezse, son kullanma tarihi uzak olduğu sürece yavrunun bir iki ay daha büyümesini bekleyebilirsiniz. Hiç olmadı sokak kedilerine verebilirsiniz.

Uranus1

Yavru kedi mamalarında kedilerin ihtiyacı olan besinler vardır. onun dışında biz anneler her daim dikkatli olmalıyız :)

Elifmuzeyyen

Yetiskin mamasi boyut olarak bile ona fazla gelir yutması yemesi zor gelir.

Cldkgkcs

Benim için dr faydalı bir konu olmuş bende aynı şeyi yapmışım mamayı bekletiyordum, içeriklere baktım aslında bende gül36 ya katılıyorum

LoveAnimals

gül36 ve elifmuzeyyen yutmasinda sorun yok kucuk taneli ama midesi bozulur mu diye sordum ben.