Cok Acill

Sokak kopegi 3 4 gun oncs yedigi yemekten sonra bi daha yemek yemedi surekli yatiyor ve halsiz midesinde cok hafif bi sislik var acil cevap bilen biri varsa

4 CEVAP

bilgekaan58

Tuvaleti fazla geldiyse ve yapamıyor karnında şişlik oluşabilir

hemen veterinere götürün önce ii yiyecek verin

firtina123

çok halsizse Dışarıya çıkartın enerjisi yerine gelir

ugurladyeces

vakıt kaybetmayın 7/24 acık bır vet bulun ve hemen veterınere goturun 4 gundur yemek yemegıdı ıcın cok gucsuzdur karındakı sıslıkte ıyı bır seyın habercısı degıldır dıskılama yaptımı?