Köpeğim Kadın Pedi Yuttu

Kopekci48

Köpeğim kadın pedini çöpten aldı ve hemen yuttu bize asla vermedi ve hep hırladı bu arada dişi bir Köpek kısırlaştırılmış aynı zamanda kusar mı hemen

3 CEVAP

Tikih

Veterineri arayın derim.ama çok bir şey olacağını sanmiyorum ancak yinede tedbirli olun

Bizim yayladaki köpek çocuk bezi yemişti bir şey olmadı ama siz veterinere bir danisin

felishuman

Kan değil de ped rahatsız edebilir sindiremezse. Kimyasal sonuçta en doğal ped bile.