Sakız'a Arkadaş?

lamiaaslan123

Anket

exotic shorthair
(3 oy)
scottish fold
(6 oy)
birman
(3 oy)
ragdoll
(1 oy)
Himalayan
(2 oy)
American curl
(0 oy)
Amerikan bobtail
(0 oy)
Toplam (15 oy)

sakız van kedisi ve evde çok sıkılıyor. yanına arkadaş almak istiyorum. peki cinsi ne olmalı?

25 CEVAP

lamiaaslan123

ben kedimle anlaşabilecek bir kedi istiyorum

lamiaaslan123

ben kedimle anlaşabilecek bir kedi istiyorum

lamiaaslan123

cevaplarınız için teşekkürler

goknur

Diger her kedi birbiriyle anlasabilir fakat van kedileri kabul etmiyorlar.

lamiaaslan123

BİZ ALDIK SOKAKTAN BİR KEDİ GAYET MUTLULAR SAKIZ ANNELİK YAPIYOR ONA

kedilerim2018

sokaktan aldığın kedi ile kalsın madem anlaştılar.

kedilerim2018

yok illa alıcam dersen kendi cinsinden erkek al.

oznurkocak

o engelli kedisi olan arkadaş engelli hayvan sahiplendirme sitesinde paylaşsın ben yayınladım birşey çıkmadı belki sizinkinde çıkar bol şanslar lütfen engelli canlarıma öncelik tanıyalım

Nurada

Ah keşke şu cins kedi aşkı bitsede barınaklarda aile bekleyen yavrucuklar bi gün yüzü görse

lamiaaslan123

BENDE SOKAKTAN ALDIM İKİSİNİ DE SAKIZI VAN'DAKİ ARKADAŞIM AYAĞINDA YARASI VAR DİYE GÖNDERDİ TURTA'YI DA SOKAKTA BULDUM