Kediimn Gözleri

Meryemmucrr

Kedim iran kedisi bu tür kedilern gözlernin aktığını biliyorum ama bana normalinden daha fazla akıyormuş gibi geliyor sizce de öylemi gözlerini ılık suyla pamuk yardıymıyla siliyorum ve yapmam gerekin dışında bişey varmı sizce

3 CEVAP

Heiter

Veterinerden solüsyon alıp onu uygulayabilirsiniz. Bizim kullanmamıza gerek olmadı hiç ama burada okumuştum birkaç kere. Tek bildiğim, kedinizin göz çevresini her gün (veya düzenli olarak sıklıkla) silmeniz gerektiği.

Tikih

Benim de eskiden scottish ve chinchilla kırması bir kedim vardı.gözleri çok akıyordu.eğer hemen alma durumunuz varsa silusyon alın eğer yoksa pamuğa çay damlatın ve gözlerini silin .çok güzelmis maşallah

dollfacepersian

Burun yapısı anladığım kadarıyla tam basık değil bu durumda iran kedisi sahibi olarak bence kesinlikle fazla eğer sildikten sonra 1 gün içinde bu hâlâ geliyorsa. Her gün düzenli olarak siliyor musunuz?