Köpeğim Kustu Hiç Birşey Yemiyor Su Bile İçmiyor Yardım Lütfen??

Dange_

Arkadaşlar 1.5 aylık erkek Pitbullum var dün sosis ve sebze yemeği ekmek karıştırıp verdim bugün kusmuşhepsini ve hiç bişey yemiyor su bile içmiyor bi gün içinde zayıflamış çok halsiz ne yapmam gerekiyor ?

7 CEVAP

aslihan_e

Köpeklerden anlamam ama kedilerde genelde o yaşta iç parazit oluyor ve hiçbirşey yemeyip kusuyorlar. Belki de köpeğinizde de böyle bir sorun vardır. Sosis yerine besleyiciliği yüksek yemekler verseniz daha iyi olur. En azından tavuk gibi...

zekeriya123

Kopeginize cıvık yemekler yedirmeyi deneyin

Veranifer

Sosis ekmek sut hele 1,5 aylik bir bebekte deli misiniz sut ishal gaz siskinlik yapar laktoz icerdiginden verilmemeli ha verilcekse laktozsuz sut sosisin baharat tuz ve yag orani cok yuksek hele hle islenmis et urunu oldugunu dusunup koruyucu maddeleri de eklersek bir de cig verdiyseniz ekmek de besin degeri yok icinde kopegin hicbir ihtiyacini tamamlayamaz ki bu yavru bir kopek sebze yemegini sormali miyim acaba tuz baharat var mi kopeginiz icin ayri mi pisirdiniz yoksa kalkip kendi yemeginizden mi verdiniz alin yavrucagi da DUZGUN bir veterinere goturun beslenme konusunda danisin kopek boyle beslenilmez su bile icmiyor halsiz diyorsunuz bu normal degil

Kezaas

Çok fazla mı yedirdiniz haddinden fazla yemek yerse kusabiliyor eğer kusmaları sürekli devam ediyorsa veterinere götürün bir kerelik bir kusmaysa biraz bekleyin derim

Dange_

Aynen bi kerelik ama çok halsiz buz yedirdim bir de iyi geleceğini söylediler.

Lütfen veterinere götürün. 1,5 aylık bir bebeğin anne sütüne ihtiyacı var. Sosis, ekmek vs kesinlikle vermemelisiniz. 2,5-3 aylık oluncaya kadar köpek sütü tozuyla besleyin.

Dange_

Süt içmiyor denedim