Sizce Kediler İçin Plastik Mama Kabı Mı ? Yoksa Çelik Mama Kabım Mı Daha Sağlıklı Olur?

Bugday

Kedim için hangisinin sağlıklı olacağı konusunda kararsızım ve sizlerinde hangi mama kabını kullandığınızı merak ediyorum.

8 CEVAP

aleyn

porselen ve cam kullanıyorum bu ikisi arasında çelik olmalı. plastik akneye sebep olabiliyor ileri süreçte.. evde kullanılmıyan porselen uygun büyüklükte kase varsa onları da kullanabilirsiniz.

Darwincan

Bizim oğlan küçük ve oyuncu olduğu için güvenlik açısından çelık tercih ediyorum. Biz yokken başına bir iş gelmesin diye. Siz de yavrunuzun yaşı ve karakterini göz önüne alarak en iyi tercihi yapabilirsiniz.

sametsak

Ben evde bulunan fazladan çömleklerden kullanıyorum temizliği de kolay oluyor, plastik mama kaplarını ne kadar temizlediysem de mama kokusu çıkmıyor.çelik,plastik vs.’dense daha doğal olanlar daha iyi olacaktır

Ada-poncik

Çelik olmalı çünkü plastikte bazen plastik tadı geliyor ama bence en cam veya porselen

Bugday

Evet porselen daha mantıklı ve sağlıklı

Bugday

Teşekkür ederim fikir için

Veranifer

Porselen ya da celik ben cok once bazi keid kopeklerin plastik kaplara alerjisi oldugunu okumustum biz celik kullandik porselene cok korkuyorum bizim cadilar kirar diye

Çelik olmali daha Sağlıklı Pilastikden