Sakız'ın Memesinden Süt İçmeye Çalışıyor

lamiaaslan123

SAKIZ'IN SÜTÜ YOK AMA TURTA ONUN MEMESİNDEN SÜT İÇMEYE ÇALIŞIYOR. BALKONUMUZUN ALTINDAKİ YEŞİLLİKLERDE YATIYORDU. BEN ONA HEP MAMA VE SU KOYUYORDUM ZATEN. AMA 2-3 GÜNDÜR ANNESİ GELMİYORDU. EV ARKADAŞIM ANNESİNE ARA ÇARMIŞ OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ ÇÜNKÜ CADDEMİZ ÇOK İŞLEK. BİZDE ONU EVE ALDIK. AMA SAKIZ'DAN SÜT İÇMEYE ÇALIŞIYOR NE YAPMALIYIM?

8 CEVAP

Ada-poncik

Bence biberonla süt içir çünkü daha şimdi çok küçük sütten kesilmemesi lazım her sakız dan süt içmeye çalıştığında biberonu ver

lamiaaslan123

AYŞEBERRAAYDIN YOK RAHATSIZ OLMUYOR AMA BAZEN HERHALDE ISIRIYOR Kİ HAFİFÇE KAFASINA VURUYOR ZARARSIZCA.

AyseBerraAydin

Annesini ariyor biz de onu aldığımızda 3 haftalıktı şu an 2 aylık ama hala elimizi, içine battaniye serdiğimiz taşıma kabının battaniyesini ve diğer başka şeyleri emiyor. Vazgeçirmek için şu an biz emriğinde bazen kıyamasak da patilerini vuruyorum hafifçe vurmak derken yani dokunuyoruz bir nevi :D Yavaş yavaş vazgeçmeye başladı. Peki sakız bu durumdan rahatsız olmuyor mu onu anlamadım ?

lamiaaslan123

PEKİ EŞEKKÜRLER

Elifmuzeyyen

Bizim de annesiz 4 yavru kedimiz var suan da sut anne olan diger kedimiz de bazen cene altina alip bebege bastiriyor ben basta bogmaya çalışıyor sanip korkmuştum hatta. Sakiz rahatsiz olmuyorsa bi zarari olacağını sanmiyorum annesini aradigi icin o sekilde davraniyor bence

lamiaaslan123

tmm teşekkürler

Tikih

Annesinden erken ayrıldığı için yapıyor büyük ihtimalle minnoş . Bir biberona eğer 30 veya 40 günlük için olan sütlerden alıp biberona koyabilirsiniz :))

lamiaaslan123

peki sağolun