Kedimin Kuyruğu Neden Bu Kadar Uzun Olabilir?

Kedimin kuyruğu neden bu kadar uzun olabilir?

16 CEVAP

sophiee

Kapşonlu montunuzun peluşu olduğundan olabilir

privacy031

rekor olabilir bu kuyruk söyliyim:)

Elifmuzeyyen

Gerçekten ne kadar uzun bir kuyruk ilk defa görüyorum :') maşallah

Sophiee efsanesin Bildiniz. kuyruk degil montun peluşu idi. onunla oynamayi çok sevdigi için onun oldu

Cldkgkcs

Yani o kadar uzun olmayacağı belliydi zaten.

Tikih

:))güzel şakaydi

Tikih

ilk gerçek sandık bu kediye ne olmuş dedim

LoveAnimals

Yok artık!!! :o

oyundan sonra öyle uykuya dalmış.Bende şakalayım istedim.

Tikih

çok güzel olmuş cidden inardiniz maşallah.çok tatlı kediniz bu arda

Tesekkur ederim.Sizdeki afacanlarda çok tatlilar Maaşallah diyeyim. kedi sevimli lakin çok ısıriyor kollar felan fena oldu.6aylik oldu.birazdaha buyuduğunde ısırmayi birakirmi sizce

Tikih

yani şu an hiç ısırtırmayın.çünkü huy olursa geçmez.ısırdığı an oyuncağına yöneltin.çünkü büyüdükçe daha sert ısıracak ve canınızi çok yaķacak.afacanda çok tatlı.bizde el kalmadı ikisi birden saldırınca:))

aynen şimdi süt dişiyle ısırıyor.Süt dişi gidince büyük dişlerle daha feci ısırir.dediğiniz gibi oyincagini hemen ağzına tıkamak.

öyle bir kuyrukla giness rekorlarini zorlardik

Tikih

:)))