Kedim Saldırmaya Başladı

Peri_cann

Kedim iki yaşında, dişi. Çok uysal, akıllı bir kediydi. Tırmalama, ısırma huyu hiç yoktu. Birkaç gündür huyu değişti. Saldırmaya başladı. İki gün önce durup dururken atlayıp babamın elini tırmaladı. Bugün de aynısını yaptı. Bana yapmıyor, sadece uyurken çok nadir ayağıma saldırıyordu. Bugün yine yaptı. Bunu huy edinmesinden korkuyorum. Nasıl vazgeçirebiliriz bu hareketinden ve sebebi ne olabilir? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim...

5 CEVAP

Tikih

eve ikinci kedi veya başka bir kedi geldimi? benim kedimde çok agrasifleşti.bu huyu oturmadan değiştirmeniz en iyisi .benim tavsiyem birkaç gün ilgilenmeyin.ben ilgilenmeyince hemen gelip beni yaladı ve sürtündü .inşallah iyileşir

Tikih

iyileşir derken huyu geçer:))

Peri_cann

Başka kedi gelmedi hiç. Çok teşekkürler :)

kedilerim2018

kızgınlık dönemine girmiş olabilir

beautifulcat

başka bir kediyi sevip onun kokusuyla eve gelmişseniz ondan da kaynaklanabilir aslında