Kedimin Ayağı Şişti????

Herasmom

Kedim sinek kovalarken çok kötü duvara çarpıp düştü, ondan sonra da garip davranmaya başladı. Böyle bir anda sıçrıyor filan. Nolduğunu anlamadım gözleme aldım hemen. Patisinin üstüne yattığında acıdan zıplıyor, ön patisi bu arada. Yani yürüyor, hatta yükseğe atlıyor filan. Ama üstüne yattığında işte zıplıyordu, ya da çok sert üstüne basınca. Patisine de tutturmuyor. Ben de veterinere götürmek isterim tabi, babam işte bu gece yok. Veteriner de aşırı uzak vesait bile yok oraya ve saat de geç oldu biraz gitsem dönemem. Ağladım artık canı acıyor diye.
Şimdi baktık, patisi çok fena şişmiş. İki katı olmuş resmen. Şimdi yemek yiyor, odaya kapattım yoksa hareket ediyor. Uyusun diye.
Sizce çok önemli bir şey mi bu? Geçer mi kendiliğinden?

1 CEVAP

septikbaykus

Kantaron ve biberiye yağı sürün sırayla 1 gün bekleyin. Kırılsa ve kötü bişey olsa basamazdı benimkinede oldu aynısı