Lütfen Bakiñ!!!

Tikih

arkadaşlar benim tikih diye hesabımvar.kardeşim süreklı hesabima girip kedim kizgınlığa mı girdi oyuncak peluşa deniyor diye şeyler yazıyorum.telefonu kaçırıyor benden.yeni hesap açtım pasedo diye kardeşime.illa benim hesabimi kulancak.eğer kedi kızgınliği hakkinda bir soru sormuş isem.bilinki kardeşim sormuştum.nedense çok seviyor kedi kizginliği hakkinda konuşmayı.dediğim gibi eğer tekrar böyle bir soru sorarsa cevap yazmayin yada yazsaniz bile soruyu bida sorrmaması için yazın:)

9 CEVAP

zuhall

Sifrenizi degistirin. Ve telefonu birakirken hesabinizdan cikis yapin. Bu kadar kolay..

Tikih

yani kısacası kedi kızginlıği hakkında bütün soruları kardeşim benden telefonu kaçırarak soruyor

Tikih

çünkü ben kardeşim yüzünden mahcup duruma düşüyorum.

Friolero

Anlıyorum.

KediliBaba

:) hayret ya

DEMET92

amacı ne acaba kardeşinizin çok şaşırdım:) iyi mi kötü mü yani. kedinin kızgınlığı niye bu kadar ilgisini çekiyor.

KediliBaba

Muhtemelen ergen :)

Tikih

Evet

Tikih

Çok ilgisini çekiyor hiç bilmiyorum