Kedimin Irkını Bilmiyorum?

itsyaman

Bilenler varsa yardımcı olabilir mi?

14 CEVAP

Dmldsl123

ben kedilerin cinslerini ezbere bilirim kedinizin cinsi tekir

KediSORUN

Sanırım scottish ve Britishin çiftleşmesiyle olan bir yavru tam emin değilim ama muhtemelen melez

kedilerim2018

sokktish ve biritish e göre burnu uzun.bence tekir.nerden aldınız.sokaktansa yüzde yüz tekir.başka biryerden aldıysanız tekir kırması.

septikbaykus

Çok tatlı zibidi. Tam anlayamadım cinsini

AyseBerraAydin

Mavi Rus tekir kırması

AyseBerraAydin

Sanırım. Çok tatlı bu arada :)

KediliBaba

sokak kedisi =mix kedi=melez kedi=anadolu kedisi hangisi uyarsa size hepsi aynı şey.

Ada-poncik

Tekir bence

Cathorn

melez

KediliBaba

halis muhlis sokak kedisi

BS1903

Tekire benziyor ama

KediliBaba

tekir ama tekir desen ifade eder cinsi değil biraz okuyun tekir nedir öğrenin tekir sarıda olur gride beyazlı parçalıda.Sarman dedikleride tekir olur tuxedo da hepsi sonuç olarak sokak kedisi melez bvaşka bir türü yok cinsi yok laf ola beri gele azcık okuyun yahu!

KediliBaba

Sokaktaki kedilerin %99 u melezdir renk ırkı belirlemez gri sokak kediside var beyaz siyah smokinli sarı sarman her neyse hepsi aynı ırk gri olana mavi rus siyah olana bombay beyaz olana van demenin mantığı yok işin aslı sokak kedisinin ırkını sormanın mantığı yok.

Tikih

Melez bir kedi ama çok tatlı