Kedim Yemek Yemiyor

Zehraak

Kedimi bir bucuk ay once sokaktan aldim daha once GENCLİK HASTALİGİ olmustu bize ölcek dediler ama iyilestirdik bir kac hafta gecti simdi cok guzel yemek yerken bir anda yememeye basladi ve arada ayaklari titremeye basliyor ve cok uyumuyor. Ne yapabilirim ?

5 CEVAP

firtina123

çok üşüyo olabilir

Zehraak

Yok hayır pamuklu kumastan ortusu var ona sariyorum cikiyor icinden bide hep oturur sekilde uyuyor.

michellehazel

Lütfen kendiniz birşey yapmaya çalışmayın. Bir an önce veterinere götürmeniz gerekiyor.

Zehraak

Veterinersiz halledilmezmi ailem veterinere götürmemekte kararlıda.

Zehraak

Kedim iyilesti. Bu sabah