Kısırlaştırılmış Dişi Kedime Hangi Islak Mamadan Vermeliyim?

Öncelikle herkese merhaba 1 yaşında kısırlaştırılmış bir dişi kedim var ve ıslak mamalara bayılıyor hangi ıslak mamadan vermeliyim? Birde veterinerimizde Tomi marka ıslak mama satılıyor bu marka iyi bir marka mıdır?

1 CEVAP

zuhall

Hayir iyi bir marka degil.

Schesir,naturea,instinct,animonda carny,gimcat shiny cat ,sapphere kullanabilirsiniz yas mama olarak. Veya kendiniz evde ona ozel mama hazirlayabilirsiniz. Et,tavuk,balik ve sebze ile. Yagsiz,baharatsiz,tahilsiz olacak sekilde.