İzmir De Golden Cinsi Yavru Köpek Sahiplenmek İstiyorum Yardımcı Olur Musunuz?

Ecesavas

Golden cinsi yavru köpek sahiplenmek istiyorum, eğitimiyle aşılarıyla herşeyiyle tamamen ilgilenebilecek güce ve yere sahibim.. O benim dostum,oyun arkadaşım ailem olacak, nereye gitsem bana arkadaşlık edecek. Ben ve ailem ona çok iyi bakacağımızdan emin olabilirsiniz

2 CEVAP

AyseBerraAydin

Buraya tıklayarak bir bakabilirsiniz ilanlara

KediliBaba

İstiyorsan ararsın sipariş eder gibi ilan açmanın mantığı yok.