Pire İçin Yapılcaklar Nedir Acilennn

Pire için alınacak ilaç ve tasma hangisi olmalı ürünün adıyla bilgi verirseniz sevinirim

3 CEVAP

Elifmuzeyyen

Ben iki aylik yavru kedilerimiz için ense damlasi almıştım veterinerden geçirdi. Sirkeli suyu denedim ama çok fazlaydi yarari olmadi ki zaten sirkeli su daha cok ev temizliğinde pirelerden koruyormus. Evinizi silebilirmissiniz sirkeli suyla yani. Tek kullanimlik damlalar vardi bir tanesi 20 tlydi. Benim 3 tane yavru kedim olduğu için veteriner yetmeyecegini soyleyip açık olarak bir sise gibi bir sey de ense damlasi vardi siringaya ondan doldurup verdi. Ne kadar vereceğimizi de gösterdi. Enselerine damlattik. Yalniz yaptıktan belli bir saat sonra yikamak gerektigini soylemedi bize biz kendimiz iki gunu gecti gecmedi yikamak istedik çünkü vucutlarinda kalmamaliymis. Yikamistik ve pirelerde gecti cok şükür. Bi de kafalarini suya sokmadan -hasta olurlar cunku 2 ayliklardi dedigim gibi- vücutlarını suda bekletmistik soguk su degil tabiki ilik-sicak arasi onun da etkisi olmus olabilir azaldi çünkü

Uranus1

Rastgele bir parazit ilacı kullanma hayvanın kilosu ve ilacın dozu önemli net bir bilgi verirsen yardımcı olabilirim

5 kilo 11 Aylık tekir kedisi