Köpeğinin Cinsi Nedir Acaba

61Ts

Köpeği sokakta bulduk cinsi nedir acaba

3 CEVAP

KediliBaba

siz söylemişsiniz cinsini zaten

sokak köpekleri melez yani ırk söz konusu değil ama sokağa terkedilen cinslerde oluyor fakat ben bir cinse benzetemedim av köpeğine benziyor kulakları sadece...o civarda sokakta av köpekleri varsa onlardan ırkını tahmin edebilirsiniz genelde turistik yerlerde yada küçül ilçelerde av köpeği çok beslenir serbest dolaşır sokak köpekleriyle melezlenirler.

Tikih

Sokak melezi çok tatlıymış

AyseBerraAydin

Aynen öyle melez ama ne melezi diye sorarsanız tam emin olmasam da labrador mix i diyebilirim.