Doğru Mu ?

Tikih

Merhaba arkadaşlar geçen gün bir arkadaşım royal canin mamanın şeker yaptığını söyledi . Ben buna inanmıyorum . Be N&D kullanacağım. Herkes çok güzel bir mama diyor doğru mu ?

3 CEVAP

Muzeyyennb

Royal canin hills proplan gibi markalarin icerigi berbat. Şeker de vardir büyük ihtimal. Ama nd cok iyi bir mama kullanabilirsiniz

Gul36

Evet, arkadaşınız doğru söylemiş. Royal Canin'in içinde şeker bulunduğu için ileride diyabete, yani şeker hastalığına yol açma ihtimali var.

Tikih

Cevaplarıniz için tşekürler