Tekir İle İran Kedisinin Nasıl Alistirmaliyiz

Yesimtaha

Bizim 3 aylık tekir kedimiz var biz 2.50 aylık iran kedisi aldık ikisini nasıl alıştırabiliriz tekir fazla tıslamıyo ama iran kedimiz ona her yaklaştığında tisliyo ne yapmamız lazım tavsiyelerinizi yazarsanız mutlu olurum

2 CEVAP

Tikih

İkisininde cinsiyeti erkekse normal . İkisini de farklı odalara kapayın hergün 1 saat yan yana getirin eğer kavga ederlerse hemen ayırın . Ve kavhayı başlatan kediye hayır veya yapna tarzında kızın yaklaşık 1 aya alışırlar birbirlerine