Royal Canin Mi Matisse Mi ?

Cldkgkcs

Şu anda2 aylık yavruma herkes gibi veteriner tavsiyesiyle aldığım royal canin veriyorum ancak değiştirmek istiyorum matisseye geçmem hakkında ne düşünüyosunuz ? Onda en azından içerik açısından yüzdeleri verilmiş şekilde

8 CEVAP

dollfacepersian

Matisse iyi olur bence,daha kaliteli olarak N&D, Acana, Orijen,Now Fresh,Go ! ile olabilir

Muzeyyennb

Arkadaşın da dediği gibi ND,ORIJEN,ACANA gibi mamalar kullansaniz daha iyi.. Proplan hiç kullanmayin. Hatta Nd kitten var ondan kullanabilirsiniz

KediliBaba

paranız varsa orijern kullanın kısıtlı ise matisse kullanın. royal canın boş bir marka veterinerler azıcık kendini geliştirip içeriğe göre mama tavsiyesi vermeye ne zaman başlıyacaklar acaba papağan gibi royal canın proplan diyip duruyorlar mama satmayı bırakıp gerçek bir hayvansever gibi en ufak şeyden olmucak meblalar istemeksizin özveri ile ne zaman çalışıcaklar acaba!Vet doktor o bu önce vicdan sahibi öçzverili insan olmak lazım paragöz vetlerden nedir çektiğimiz!

Tikih

N&D kullanmanızı tavsiye ediyorum bende N&D mama kullanacağım sipariş ettim birkaç güne gelir :))

onurtemiz

Royal Canin balon markasıdır. O parayı ND yi verin bir ömür rahat edin. ND

Cldkgkcs

Herkese teşekkürler fikirleriniz için.. Ben kuru mamanın yanında kendi yaptığım takviyelerle destekleyeceğim için çok yüksek içerikli orijen acana gibi mamaları almayı uygun bulmuyorum açıkçası birde evde kedilerimiz malum..mamaları kaç kglık alıyorsunuz büyükleri çok daha avantajlı ama 2 aylık yavruma öyle mi alıyım sizce..

Cldkgkcs

Ve bende nd alacağım galiba

septikbaykus

Petcurean a da bakın lütfen