Acil Yardım Edin Lutfen

chesur1914

Merhabalar badem iki yasinda disi beagle 6ay oncr sahiplendim. Ilk geldiginde cok korkakti fakat suan asti bi cogunu.ona bi kere bile vurmadim. Cok bagli bana. Ispartada ogrenciyim normalde izmire geldik okuldan snra 2aydir normaldi 3-4gundur cok acayip davraniyor ranzanin altina gidiyor çağırıyoruz gelmiyor. Illa sevdigi bişeyle kandircaz oyle.azcik mama yiyor. Tasmasinin sesini duyunca gelirdi simdi gelmiyor dışarı cikmak istemiyor. Ama cikinca normal enerjisi yerinde badem oluyor. Dun kizdim gitmiyoe ranzanin altina suan ayaklarimin ucunda yatiyor. Ben yokken evde cok depresefmis. Lutfen yardim edin

7 CEVAP

michellehazel

Merhaba,

Hayvanlarda bu tür davranışlar normal değil. Yemeğini yememesi, su içmemesi zaten en tehlikelisi. Hastalıktan dolayı olabilir. Genelde hasta hayvanlar depresif gibi gözükür siz en iyisi bir veteriner hekimine gösterin köpeğinizi. Risk almayın birşey olmaz demeyin. Umarım kısa sürede eski haline döner :(

chesur1914

Suyunu iciyo mamasini çok ac kalınca yiyo. Mutfakta baska bisey görürse normale dönüyor istiyor falan suan mesela kucağımda uyuyor sevgi eksikliği de yok ki.

Yanlış mama veriyo olabilirsin

chesur1914

yoo mamayı önceden yiyordu 5 kilo kadar yedi pro plan kullanıyoruz

bunlar normal ama mamaya dikkat edin

pegasus

Korktuğu bir şey olabilir

mylovepuppy

aynen