Sokak Kedilerine Mama Önerisi

prtkl123

Merhaba
*********dan mama alıyordum ancak cok fazla zam yapmışlar ve bütçemi aşıyor
önerebileceginiz mama markasi varmi?

14 CEVAP

KediliBaba

********* pahalı geliyorsa mama almayın çorbalık tavuk haslayın.********* en ucuz mama zaten

Nurada

Bende *********dan alıyordum ama 25 lira zam gelmiş biraz şaşırdım. Devam etmek isterdim ama öğrenciyim mecburen başka mamaya geçiş yapmak zorunda kaldım. Trendline yada honey alacaktım. Bugün honey sipariş ettim deneyeyim buraya yazarım beğenip beğenmediklerini sizde ona göre alırsınız. Zten yaklaşık 50 kedi var çoğu beğenmezse trendline denersiniz

dilaykablan

Ben de *********'dan alıyordum ancak malum zamlar üzerine başka markaları araştırdım. Trendline önceliğimdi ancak normalde 150 ila 160 TL fiyatlarında satılan bir mamayı bazı satııcların 80-90 TL'ye satması bana pek güvenilir gelmedi. ********* sitesinin Luis markaları kendi üretimleri olan bir kedi maması var, yorumlarına baktım yüz çeviren kedi pek olmamış. İçerik açısındansa maalesef zaten hepsi hemen hemen aynı. www.*********.com.tr sitesinde şu an %10 indirim var ve mama 74 TL denk geliyor.

_yagmuur__

Ben bugün migrosta buldum yakınlarınıza migros varsa 80 gr 1 tlye satıyor adı yok maman sokak kedilerine yardım için yazıyor sadece

Nurada

Dediğim gibi honey mama geldi bugün. Mitoyu nasıl bayılarak yedilerse bunuda aynı şekilde yediler. Öneririm bütçesi kısıtlı olan ve çok fazla kedi besleyenler için. Çok fazla kedi var keşke daha iyilerini alabilsek ama neyse sevdiler en azından

*********** sitesinde honey marka mama var öneririm

prtkl123

bende honey mama aldim bakalim beğeneceklermi

Ewas

Enjoy kedi maması en uygun olan ve yedikleri..
************ dan da milo var daha yemeyen kedi görmedim ama kalite açısından bilgim yok..enjoy ve milo ikiside aynı firma ürünüymüş bu arada. Milo *********** için özel üretilmiş bi ürün ama yemeyen kedi görmedim.proplan yiyen kediye bile mamaya karıştırıp yediren bi tanıdığımda var ve en uygun fiyatta..

_yagmuur__

milo alabilirsiniz bi de reflex var ama çok önermiyolar fiyat açısından düşük olsun istiyorsanız king'de alabilirsiniz ben evdeki kedime vermiştim doymak bilmedi

prtkl123

Teşekkürler önerileriniz içinn

kedilerim2018

obivan var 10 kilo 79 tl
luis var 15 kilo 82 tl
markmama.com dan bulabilirsin.

kedilerim2018

obivan ve luis ********* da var

guineapigela

Enjoy ve bonacibo oneririim size

felishuman

Trendline önerebilirim. Bonacibo kullanan bazı barınaklar bu mamayı da kullanıyor ve çok ucuz. 1 kg olarak bile satılıyor 7-8 liraya