En Uygunu Hangisi ?

AyseBerraAydin

Anket

ND Kitten
(8 oy)
Petcurean Kitten
(0 oy)
Acana ve ya Orijen (Tüm yaşam evreleri için olanlarından)
(4 oy)
Sizin önerileriniz
(1 oy)
Toplam (13 oy)

9 haftalık kedimin maması bitti. Bu akşam manalara da zam gelmeden mama sipariş edeceğim. Peki en iyisi hangisi ?

6 CEVAP

aleyn

bu mamaların hepsi gayet güzel buldugunuzu yahut size fiyat olarak uygun geleni alabilirsiniz bence. bu arada önceki mama tamamen bitti mi? öncekinden farklıysa yeni mamaya direkt geçişte kediniz ishal olabilir dikkat edin.

Castielthecat

Acana yı ben yavru kedime aldığımda içeriği ağır geldiği için kusmaya başlamıştı. Her yavru kedi o mamayı kaldıramıyor. N&D nin içeriği ise daha basit olduğundan daha rahat oluyor bence.

AyseBerraAydin

Hepinize çok teşekkürler hepsi güzel denmiş. Acana ağır gelebilir denmiş. Yani en iyisi ve zaten en uygun fiyatlı olan ND Kitten'ı kullanacağız galiba :) Bu arada eski maması tam bitmedi ben sipariş edip de gelene kadar yetecek kadar var. Karıştırarak veririm umarım ishal olmaz veya değişimden çok etkilenmez ve kendimi kısırlaştıracağım, evet. Öneriler için tekrar sağolun

Yavruyken orijen kısırlaştırırsanız n&d düşük tahıllı derim eğer kısırlaştırmayacaksanız orijene devam edebilirsiniz

onurtemiz

Orijen ve Acana evet iyi mamalar ama fiyatları çok yüksek zaten şart değil. ND markası hem fiyat hem kalite açısından süper. Orijen 10 üzerinden 9 ise Acana 8.5, ND ise 8 dir. Böyle düşünebilirsiniz. Bence gereksiz Orijen e para vermeye gerek yok ha eğer kampanya olur size uyguna gelir biri hediye eder o durum başkadır. Ama ND fiyat olarak bu ikisine göre çok daha ekonomiktir. Çok Kalitelidir, bir ömür ND ile besleyebilrisiniz hayvanınızı.

AyseBerraAydin

@onurtemiz Teşekkürler :) Orijen kullanır mıyım kullanmaz mıyım henüz kararsızım. Yorum için tekrardan sağolun.