Orijen Mamanın Kısır Kedi Maması Var Mı? Varsa Hangisidir?

kedisever-34

Selam, kedim 2,5 yaşında 3,5 kilo ND tamamen tahılsız tavuklu narlı kısırlaştırılmış kedi maması veriyorum, ama veteriner bir tanıdığımız sürekli onu verirsek mamanın içindeki koruyucu maddeler bi süre sonra aynı şeyi tükettiği için sıkıntı çıkarabilir dedi..Farklı bir mama ile karıştırarak ya da mamasını karıştırın diye bir tavsiyede bulundu. Biz de 2. mama olarak yine tahılsız olan orijeni düşündük daha önce hiç denemedik..Kısır kedi maması var mı? Kullanıyorsanız eğer memnun musunuz? Protein açısından doyurucu bir mama olduğunu biliyorum ND gibi ölçü ile vereceğim^^

1 CEVAP

onurtemiz

Orijen Fit&Trim olanı var. Onu verebilirsiniz ama şu kadar diyim diğer Orijen ürünlerini de verseniz yanlış bir şey yapmış olmuyorsunuz. Tüm Orijen ürünleri kedilere faydalı