Kedim Evden Kaçıyor

Evde tutamıyoruz göğüs tasmasını bile çıkarıyor yazlıkta olduğumuz için dışarıyı istiyor salarsak geri gelmez diye korkuyorum bir sürü köpek falan var

4 CEVAP

Tikih

Dışarıya gezdirmeye çıkarabilirsiz

Cldkgkcs

Onunla gerçekten biraz vaktinizi vererek oynayıp gezmeleri birlikte yapmaya çalışıp dönüşte de evi bir yerlere sakladığınız ve kendisine verdiğiniz ödüllerle çekici hale getirebilirsiniz sanki.. kediniz kısır değil galiba

Günde bir kez gezdiriyorum hayır kısırlaştırmadım erkek bir kedi var evden ayrılmıyor kedimde onu gördükçe on günde bir kızgınlığa giriyor