İstanbul Hayvan Hastanesi Hakkında

aleyn

arkadaşlar merhaba ataşehirde bulunan istanbul hayvan hastanesine giden ve hakkında bilgi verebilecek olan var mı? anadolu yakasında memnun kaldıgınız kapsamlı imkanlara sahip başka bir hayvan hastanesi de biliyorsanız önerilere ihtiyacım var. teşekkürler.

2 CEVAP

Zafer52

Bildigim kadariyla Ataşehir de bulanan hayvan Hastanesi değildi sanki orda hayvan barınağı var öyle hatırlıyorum bi sefer köpek sahiplenmek için gitmiştim

aleyn

bu bahsettiğim özel bi hayvan hastanesi ataşehir de ve istanbul hayvan hastanesi diye geçiyor.