Kedim Sürekli Burnumu Isırmaya Calisiyor. Sizin Kedinizde De Bu Tur Huylar Var Mi :)

cngzhnhh

Cok nazli bir kedi :)

5 CEVAP

Cldkgkcs

Benimki de evde yürütmüyor ayaklarıma saldırıyor yaz günü zor olabiliyor ama bi oyuncakla ilgisini dağıtmaya çalışıyorum hemen çok faydalı oluyor

tkavas

En duygusal olan kedim öpmek amacıyla gelip burun buruna olduktan sonra hafifçe ısırıyor. Onun da sevgi göstermesi bu şekilde diye düşünüyorduk. Kardeşinde bu huy yok.

guineapigela

Sevgi gosterisi :) :)

Tikih

Benim kedimde çok yapıyor (yani ikside)beni uyandirmak için yapıyor.

Cathorn

kapıların arkasına saklanıp ben geçerken önüme zıplıyor bildiğin cee yapıyor