Kedimin Gözü Yaşarıyor Ve Şaşı Gibi Ağlayacak Gibi

kedimin gözü şaşı gibi yaşarıyor ağlayacak gibi duruyor hep ve aşıları da tam değil durumumdan dolayı yaptıramadım hepsini gözünden dolayı veterinere de götüremedim aşıları tam olmadığından olabilir mi yardımcı olabilecek var mı

5 CEVAP

Scot

Sahiplendirin

Scot

Yazık hayvana durumunuz yoksa belediyeye felan götürün cins değilse.

Zynpkck

Tobradex bize veterinerimiz bunu önermişti olmadı çay yada papatya çayı deniyebilirsiniz size tavsiyem en azında ic parazit ve karma aşılarını yaptırmanız belediyelerin yerleri oluyo diye biliyor bi araştırın

Zynpkck

Aşılar için

MinelG

Bence muhakkak veterinere götürmelisiniz durumunuzu izah ederseniz anlayış gösterebilirler.Bende kedimi ilk bulduğum zaman gözü çok kötü bir durumdaydı hatta alacaklarını düşündüm.Bütün iç dış parazit aşılardı,karma aşıları,kedi eşyaları derken ilk ay çok ağır geçti ama götürmek zorundaydım.Veterinere biraz bahsettim ve antibiyotik ilacı 15 TL’ye verdi.Elbet yardım ederler muhakkak götürün,geçmiş olsun :)