Arkadaşlar Köpeğimi Kaybettim Ve Aynısından Almak İstiyorum.ancak Türünü Bilmiyorum.

Hnfgltkn

Köpeğimi kaybettim ama türünü cinsini bilmiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba. Şimdiden teşekkür ederim.

6 CEVAP

Uranus1

Öncelikle şunu belirtmek isterim söyleme tarzın çok yanlış yazını okuyunca aklımda eşya belirdi oysa bir canlıdan bahsediyorsun. kaybettim ve aynısından almak istiyorum gibi söylemlerin çok yanlış biz hayvanseverler olarak böyle yanlışlar yapmamalıyız bu tür söylemler algıda seçiciliğe yol açar bu cümleler ve söylemlerden dolayı hayvanlar eşyadan öteye geçemez

Uranus1

Ben size eşya olarak görüyorsunuz demedim böyle söylemler diğer insanların hayvanlara bakış açısının eşyadan öteye geçmemesine neden oluyor kimseyi kırmak veya üzmek hiç istemem ve yanlış bir söylemden dolayı kötü bir hayvansever olduğunuzu da kastetmedim üzüldüm yazmışsınız üzdüğüm için lütfen kusuruma bakmayın kötü bir amacım yoktu

LoveAnimals

Kangala benziyor

Tikih

Çok üzüldüm.sokak köpeği gibi sanki ama kangallik var gibi

Hnfgltkn

Sayın uranus1. Öncelikle onu hiçbir hayvanı eşya Vs gibi gördüğüm bir durum yok. Buradan belki yanlış bir cümle kurmuş olabilirim ama sizi tanımama rağmen bu cümleleri okuduğum için gerçekten çok üzüldüm.

Tikih

Uranus1 e katılıyorum