Nasıl Yapabilirim

Tikih

Anket

Kız al
(4 oy)
Erkek al
(3 oy)
Bence alma kediye zarar verebilir
(1 oy)
Bence al arkadaş olurlar
(5 oy)
Toplam (13 oy)

Merhabalar arkadaşlar kedimin cinsiyeti erkek . Sizce yanına bir tane dişi alayım mı ? Aldığımda kedim saldırır mı ?

1 CEVAP

Heiter

Cinsiyetinin etkisi olabilir belki ama ben o denli büyük bir etkisi olacağını düşünmüyorum. Yani anlaşmayacak olan kedi, dişisiyle de erkeğiyle de anlaşmaz. Bununla beraber, karşı cinsten alırsanız çiftleşme ve kısırlaştırma meselesi devreye girer. İkinci kediyi alırken en önemli mesele yavruyken bu süreci atlatması. Öbür türlü, anlaşma ihtimali azalacaktır bence.