Sokak Kedisi Nasıl Yakalanır? Yaralı Ve Çok Ürkek !

Dogasiiri

İyi akşamlar. 3 gündür ön bacağı kırık ve yaralı bir kediyi yakalayamıyoruz çok ürkek. Üsküdar belediyesi dahil yakalayamayıp gitti. Yeni doğan 2 yavrusu cumadan beri süt annesiz barınakta kaldı. Kedi kapanı işimize yarayabilir elinde olan geçici vermek isteyen var mı acaba? Yaş mama ve kedi çantası ile deniyoruz ama mamayı yesede 3 kişi çantayı kapatamıyoruz bir şekilde firar ediyor ve ayağı iyice hırpalandı. Mamaya dahi zor geliyor ve nazlı yiyiyor. Bayramda geliyor herkez biryere gidecek günümüz az kaldı. Kedi gündüzleri inşaat yığın tahtaların arasında saklanıyor akşam saatleri acıkınca çıkıyor.

2 CEVAP

aleyn

kedi kabına yaş mama koyup içeri girdiği an kabı ağzı yukarıda olacak şekilde dikey şekle gidip kapatabilirsiniz yalnız çok hızlı hareket etmelisiniz mamayı yiyene kadar beklemeyin yemeye başladıgı an kapatın. ayağı yaralı ve ürkek bi kediyi bu şekilde yakalamıştım.

Dogasiiri

Kedi kapanı ile bile yakalayamadık 6. gün sonundan uzaktan iğne atarak bayıltılarak yakalandı bizi çok uğraştırdı :(