Yaş Mama

Scot

Yaş mama olarak hangi markayı ve içeriği onerirsiniz

8 CEVAP

zuhall

schesir,instinct,naturea,animomda carny, sapphere, gimcat shiny cat

Gul36

Püre kıvamında isterseniz Naturea, jöleli ve parçacıklı veya soslu ve parçacıklı isterseniz Schesir ve Gimcat Shinycat çeşitlerine bakın. Gimcat'in Superfood Duo çeşitlerinde sebze de var, onlardan da deneyebilirsiniz.

septikbaykus

Schesir daha uygun derseniz gimcat.

onurtemiz

Schesir, Animonda, Gimcat bu üçü süper hatta bizim bile yiyebileceğimiz şekilde sağlıklı ve gerçek besinli. Kendi suyunda pişerek yapılıyor bu mamalar.

Scot

Acilll

KediliBaba

tamamda bu soru kaç defa soruldu cevap yazıldı neyin acelesi bu beslenme kısmında araştırın.

Scot

Nasil bakicagimi bilmiyorum ki bugün siparis vericem birşeyler alicam yaş mamayida almak istiyorum ekstradan.

Scot

Tamam teşekkür ederim buldum beslenme kısmını arastiyorum şimdi.yorumlari okuyorum